סבטי מרטין

מתחם הגולף וספא סבטי מרטין נמצא במרכזו של איזור היין בחבל הארץ מדג'ימודג'ה בצפונה הירוק של קרואטיה, בין כרמים מלבלבים, בריכות טבעיות ומגרשי גולף מוריקים.

סבטי מרטין ספא הוא אתר ייחודי המציע הרפיה, בריאות, ספורט, נופש פעיל, ומתקני נוחות בשילוב עם מסעדות ויינות גורמה. והכל, על רקע טבע יפהפה.
העיירה ממוקמת באיזור הטבעי של צפון קרואטיה אך נמצא דקות בלבד מן המרכזים העירוניים, אירועים מעניינים, פסטיבלים ותצפיות.במרכז הנופש יש בריכה מקורה עם מים תרמיים, אתר מים הפעיל בקיץ, מרכז בריאות, מסעדות, פאב ומרכז קניות קטן.
בעזרת תוכניות הוליסטית, הגישה האישית והציוד המודרני יוצר המרכז אחדות של הגוף והנפש.
צוות אדיב ומשכיל נותן את המגע הסופי בהפיכתו של מרכז בריאות ייחודי זה למקור קסום של יופי והנאה.במתחם מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות.
כאן תמצאו טרקים הרריים רכיבה על אופניים, מגרשי כדורעף חופים, טניס ,כדור יד, כדורסל וכדורגל, חדר כושר משוכלל, חוגי יוגה ופילאטיס וכל זאת בהשגחה וליווי צמוד של מדריכים ומאמנים מקצועיים.
גאוותו של האתר הינה במסלול הגולף הצמוד אליו המושך אליו שחקנים מכל העולם, המסלול כולל 9 חורים ועשוי דשא סינטטי ידידותי לסביבה המחומם לאורך כל השנה, מה שמבטיח פעילות רציפה כל השנה ומונע פגיעה בטבע.